Proef de sfeer in b&b Drijfpaleis met foto’s van de boot, van Ruud, de tuin, de mozaïek, van de gasten, de rivier, de katten en alle andere beestjes. Klik op de foto’s om ze groter te zien.

THINGS TO SEE

Arnhem
Burgers Zoo, de dierentuin, Tiergarten www.burgerszoo.nl
Openluchtmuseum, www.openluchtmuseum.nl 
Mode kwartier in de wijk Klarendal, www.modekwartier.nl
Eusebiuskerk, www.eusebius.nl
Gemeente museum, www.museumarnhem.nl
Slag om Arnhem museum www.informatiecentrum-slagomarnhem.nl
Arnhems oorlogsmuseum 40-45, www.arnhemsoorlogsmuseum.com
Molenplaats, Sonsbeekpark, www.molenplaatssonsbeek.nl
Rozet, historisch museum, www.rozet.nl
Watermuseum, Sonsbeekpark, www.watermuseum.nl
Huis Zypendaal www.glk.nl/landschap-kastelen/kastelen/huis-zypendaal

Strand Arnhem
Strand Zuid, strandtent met zwemmen in de Rijn, www.strandzuid.nl

Oosterbeek
Airborne museum, www.airbornemuseum.nl

Otterloo
Kröller-Müllermuseum, Park Hoge Veluwe www.krollermuller.nl
Park Hoge Veluwe, www.hogeveluwe.nl

Doorwerth
Museum Kasteel Doorwerth www.glk.nl/landschap-kastelen/kastelen/kasteel-doorwerth
Kasteel Rosendael www.glk.nl/landschap-kastelen/kastelen/kasteel-rosendael

Posbank
Posbank www.natuurmonumenten.nl

RESTAURANTS (i think are nice)
Konijnenvoer, a very good vegan restaurant https://konijnenvoer.com/
Stella by starlight www.rubensteven.wixsite.com/stellabystarlight/home
Momento www.momento-arnhem.nl/
De witte villa www.stadvillasonsbeek.nl
Zappa’s www.zappas-arnhem.nl
Meem www.meemetenendrinken.nl
Enig alternatief www.enigalternatief.nl
Brasserie Thialf www.thialf.nu
Studio Konijnenvoer, veganistisch eten www.konijnenvoer.nl

BARS (i think are nice)
Nescio
Moortgat www.moortgat.nl/

VISITING OTHER CITIES FROM ARNHEM
Train connections are very good from and to Arnhem. www.ns.nl
Amsterdam, 1.10 hour, 4 trains an hour.
Utrecht, 35 minutes, 5 trains an hour.
Den Haag, 1.40 hour, 6 trains an hour. Beach Scheveningen very near.
Rotterdam, 1.25 hour, 5 trains an hour.